Mládež Internetová soutěž Příroda kolem nás Internetová soutěž příroda kolem nás 2019

Internetová soutěž Příroda kolem nás 2019

Ve dnech 15. - 16. 7. se do včelařského učiliště v Nasavrkách sjeli zástupci včelařů, rybářů, chovatelů, myslivců a zahrádkářů na soutěž Příroda kolem nás. Tato akce se již v Nasavrkách konala podruhé. Letošní organizace se chopili rybáři.

První den se účastníci vydali do Pardubic, kde si pro ně rybáři připravili soutěže v různých rybolovných technikách či samotném chytání ryb. Po návratu byl den zakončen posezením u táboráku s ochutnávkou medů a pro vedoucí i medoviny. Druhý den byl zahájen všeobecným testem sestávajícím z 50 otázek ze všech oborů. Následovala exkurze na přilehlou včelnici Libáň, včetně ukázky a prohlídky včelstev. Exkurze dále pokračovala přímo v samotném učilišti, kde si účastníci mohli prohlédnout novou budovu včelích produktů nebo též místní arboretum. Dvoudenní akce byla ukončena vyhodnocením výsledků a předáním cen.

Fotografie v aktualitě zde

Autor článku: Jakub Heicl - účastník

 

PŘÍRODA KOLEM NÁS 2018 - VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

Milí mladí přátelé včelařství, rybářství, myslivosti, mladí zahrádkáři a chovatelé,

jaro je již tradičně spojené se soutěží, kterou pro vás připravili ČSV, z. s. spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČZS, z. s. a ČSCH, z. s., organizátorem je i v letošním roce SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky.

V přiloženém dokumentu naleznete výsledky letošního ročníku. Čtrnácti nejlepším budou předány ceny v sobotu 26. května 2018 na výstavě NATURA VIVA v Lysé nad Labem na hlavním pódiu.

Děkujeme za Vaši účast v soutěži

VÝSLEDKY SOUTĚŽE