Mládež Internetová soutěž Příroda kolem nás

Internetová soutěž Příroda kolem nás

Výsledky soutěže Příroda kolem nás 2023

V průběhu března a dubna probíhala elektronická soutěž Příroda kolem nás. Soutěž byla určena pro děti ve věku od 10 do 16 let a byla zaměřená na znalosti z oboru včelařství, zahrádkářství, rybářství a myslivosti. Soutěž organizovalo Střední odborné učiliště včelařské v Nasavrkách. Partnery soutěže byl Český svaz včelařů, Rybářský svaz, Českomoravská myslivecká jednota a Český zahrádkářský svaz.

Soutěže se letos účastnilo celkem 186 soutěžících. Deset nejlepších řešitelů bude oceněno na výstavě Natura Viva 2023 v sobotu 27. května v Lysé nad Labem. Děkujeme všem soutěžícím za účast a gratulujeme nejúspěšnějším řešitelům.

Výsledky soutěže 2023 ZDE

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“ 2023

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.

  • Soutěž je určena všem ve věku od 10 do 16 let
  • Soutěž bude probíhat od 1.3. -30. 4. 2023
  • Soutěžní otázky budou složeny z témat: včelařství, rybářství, myslivosti a zahrádkářství
  • Soutěžních otázek bude 28
  • Kritérium úspěchu je počet bodů (1 správná odpověď =1 bod)
  • Prvních deset výherců bude pozváno na výstavu NATURA VIVA 2023 Lysé nad Labem

Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů a na webu Středního odborného učiliště včelařského - Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. Nasavrky, a to https://www.souvnasavrky.cz/prace-s-detmi-a-mladezi/

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

S nejlepšími deseti řešiteli, se stejně jako v loňském roce, setkáme po předchozím písemném vyrozumění na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2023. První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jeden doprovod na výstavu zdarma, ostatní náklady si hradí sami.

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.

 

Výsledky soutěže Příroda kolem nás 2022

I v letošním roce proběhla v průběhu března a dubna elektronická znalostní soutěž Příroda kolem nás. Akce byla určena pro všechny milovníky včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření ve věku od 10 do 16 let. Soutěž organizovalo Střední odborné učiliště včelařské v Nasavrkách. Partnery soutěže byl Český svaz včelařů, Český rybářský svaz, Českomoravská myslivecká jednota a Český zahrádkářský svaz.

Soutěže se letos účastnilo celkem 251 soutěžících. Dvanáct nejlepších řešitelů bude oceněno na výstavě Natura Viva 2022. Děkujeme všem soutěžícím za účast, gratulujeme nejúspěšnějším řešitelům a těšíme se na setkání!

Výsledky soutěže 2022

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jako každý rok, tak i letos je pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky, spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.

· Soutěž je určena účastníkům ve věku od 10 do 16 let

· Soutěž bude probíhat od 1.3. do 30.4.2022

· Soutěžní otázky budou složeny z témat: včelařství, rybářství, myslivosti a zahrádkářství

· Odkaz na soutěžní otázky naleznete ZDE

· Soutěžních otázek bude 28, časový limit 1 hodina

· Kritérium úspěchu je počet bodů (1 správná odpověď = 1 bod), ale zároveň i čas

· Prvních deset výherců bude pozváno na výstavu NATURA VIVA 2022 v Lysé nad Labem

Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů, dále na webu Středního odborného učiliště včelařského - Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. Nasavrky, a to ZDE

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránku s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, je třeba ho proto vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

S nejlepšími deseti řešiteli se stejně jako v loňském roce setkáme po předchozím písemném vyrozumění na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2022. První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jednu osobu doprovodu na výstavu ZDARMA.

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.