Aktuality

48. Kongres Apimondia v chilském Santiagu skončil

11. 9. 2023

'Udržitelné včelařství z jihu světa“, to bylo heslo 48. Kongresu Apimondie v Santiagu de Chile. Tak jako vždy kongres probíhal na třech úrovních. Zasedalo valné shromáždění, souběžně probíhala výstava ApiExpo, přednášky a prezentace z novinek včelařského světa.

Přečíst

PORTÁL VČELAŘSTVÍ: Rozleťte se s námi v on-line prostoru a vyzkoušejte portál v jeho testovací verzi již nyní

7. 9. 2023

Vážení přátelé, jako první máte možnost vyzkoušet Portál Včelařství, který pro Vás v průběhu měsíce září spouštíme v testovací verzi, na portálu již delší dobu pracujeme. Přes portál Vám bude všude k dispozici nejen on-line verze časopisu Včelařství, ale také další funkcionality, z nichž některé již jsou naprogramované, další připravujeme.

Přečíst

Země živitelka 2023

31. 8. 2023

Mezinárodní agrosalon Země živitelka letos v Českých Budějovicích provázela rekordní účast. Velký zájem byl také o expozici Českého svazu včelařů, to nás velice těší a budeme se na návštěvníky těšit i na dalších ročnících. Zároveň děkujeme všem, kteří se na naší expozici podíleli.

Přečíst

49. ročník výstavy Země živitelka začal

25. 8. 2023

Země živitelka je jedinou výstavou u nás, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. Každý rok zde najdeme na jednom místě novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy a novinky v oblasti výzkumu, a mnoho dalšího.

Přečíst

Nedostatečně identifikovaní vlastníci v katastru nemovitostí – upozornění pro funkcionáře ZO a OO ČSV

18. 8. 2023

Před časem jsme prostřednictvím CISu upozorňovali naše funkcionáře na blížící se termín, kdy vlastnictví k nedostatečně identifikovaným nemovitostem přejde na stát, pokud nedojde k nápravě. Aby se tato informace dostala k maximu čtenářů, funkcionářů volíme i tuto cestu prostřednictvím webu svazu. Bylo by škoda, aby z neznalosti některá z našich organizací přišla o pozemek nebo stavbu.

Přečíst
Archiv aktualit