Anketa pro členy ČSV o vydávání eVčelařství

Aktuality

OBĚŽNÍK č. 1/2021

4. 3. 2021
I.     Informace o výši schválené dotace 1.D. za rok 2020
II.    Výplata dotace 1.D v nouzovém stavu ČR v souvislosti s pandemií koronaviru
III.   Administrace dotace 1.D.
IV.   Platba členských příspěvků na rok 2021
V.    Emailové adresy na doméně vcelarstvi.cz
VI.  Nová služba našeho webu
VII.  Anketa o vydávání eVčelařství
Přečíst

Informace pro chovatele včel, kterým byla částečně zamítnuta žádost o dotaci 1.D

2. 3. 2021

24.2.2021 jsme informovali, že svaz obdržel Rozhodnutí o dotaci 1.D. Informovali jsme tam o důvodech k zamítnutí některých žádostí zcela nebo zčásti. Pracovníci sekretariátu již informovali více než polovinu dotčených chovatelů. Zbývá obeslat 692 konečných příjemců, u nichž došlo ke krácení požadavků z důvodů nižšího počtu včelstev v ÚE (ústřední evidenci), než uvedli v požadavku.

Přečíst

Seminář funkcionářů okresních organizací ČSV proběhl online

23. 2. 2021

V sobotu 20.2.2021 proběhl v Nasavrkách Seminář funkcionářů OO ČSV premiérově v online režimu. Program tvořily hlavně body s informacemi o činnosti svazu v době nouzového stavu, stav příprav poskytnutí dotace 1.D (již je známa dotace na zazimované včelstvo 158,41 Kč), probíhající administrace unijní dotace, vymáhání vratek od chovatelů, kteří porušili dotační podmínky a svaz jako žadatel dotaci musel vrátit, stav dosud neproběhlých okresních konferencí, stav příprav XI. Sjezdu ČSV, formy jeho konání, možnosti jeho přeložení, stav zaplacených členských příspěvků, diskuze o termínu jejich placení, oddělení jejich plateb od dotace apod.

Přečíst

Internetová soutěž Příroda kolem nás

16. 2. 2021

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.

Přečíst
Archiv aktualit