XXIII. ročník mezinárodní Konference vynálezců a zlepšovatelů ve včelařství

22. 4. 2024

Vážený přátelé,


je nám ctí pozvat Vás na XII. ročník mezinárodní Konference vynálezců a zlepšovatelů ve včelařství, která se uskuteční ve dnech 25. - 26. října 2024 na Výstavišti Flora v Olomouci.
Tato jedinečná akce představuje perfektní příležitost pro všechny včelaře, kteří se věnují inovacím a vývoji nových technologií nebo postupů, které mohou výrazně zlepšit a usnadnit práci včelařů. Oslovujeme zejména ty z vás, kteří jste v poslední době vynalezli nebo vyvinuli nějakou novinku a chtěli byste se o ni podělit se včelařskou komunitou.
Konference nabízí nejen možnost prezentace vašich vynálezů na vlastním výstavním stánku, který je pro vás zcela zdarma, ale také pokryje náklady na vaše ubytování a cestovné. Toto je skvělá příležitost, jak se setkat s ostatními včelařskými nadšenci a odborníky, vyměnit si zkušenosti,
praktické poznatky a inspirovat se navzájem.


Prosíme o potvrzení vaší účasti do 30. srpna 2024 prostřednictvím registračního formuláře. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat organizátory konference, Ing. Nikolu Grätzovou, tel.: 224 934 971, e-mail: gratzova@vcelarstvi.cz.


Těšíme se na vaši účast a na možnost společně oslavit inovace, které formují budoucnost včelařství.


S úctou,
Český svaz včelařů, z. s.