PORTÁL VČELAŘSTVÍ: Rozleťte se s námi v on-line prostoru a vyzkoušejte portál v jeho testovací verzi již nyní

7. 9. 2023

Vážení přátelé,

jako první máte možnost vyzkoušet Portál Včelařství, který pro Vás v průběhu měsíce září spouštíme v testovací verzi, na portálu již delší dobu pracujeme. Přes portál Vám bude všude k dispozici nejen on-line verze časopisu Včelařství, ale také další funkcionality, z nichž některé již jsou naprogramované, další připravujeme.

Portál včelaře má především pomáhat členům ČSV najít co nejvíce informací na jednom místě. Český svaz včelařů se tak stále modernizuje a přesouvá do digitálního věku, aby byl i v současné době blíže své členské základně, pomáhal Vám zvyšovat úroveň péče o svá včelstva, a zároveň usnadňoval přístup k informacím. Portál je přehledný, uživatelsky příjemný a lehce ovladatelný.

Na portálu nyní naleznete:

  • své údaje s možností požádat o jejich editaci,

  • údaje o své ZO, kontakt na důvěrníka/y,

  • on-line časopis Včelařství,

  • výsledky vyšetření včelstev,

  • náhled do veřejné části LPIS – Portál farmáře, na Vaše stanoviště.

Časem rovněž plánujeme spustit i další moduly, např. on-line požadavek na léčiva, ankety, mapa prodejců medu (převedení z webu pod portál), kalendář akcí (akce ZO, termíny pro odevzdávání formulářů nebo odevzdání vzorků, vzdělávací akce, kulturní akce apod.), aby Vám nic důležitého neuteklo, případně bonusový program u našich partnerů pro členy svazu a další.

Vyzkoušejte si portál již nyní v jeho testovací verzi, upozorněte na případné nedostatky, nebo nám sdělte své nápady k dalšímu vylepšení. Se systémem, jeho funkcionalitami a benefity budeme členskou základnu postupně blíže v následujícím období seznamovat na webu a v časopisu.

Portál dostupný ZDE

* Zaznamenali jsme problém s přístupem části členů do systému, který vyvstal v případě registrace u některých poskytovatelů e-mailových schránek (např. @atlas.cz, @centrum.cz, @volny.cz), na řešení pracujeme. E-maily přes např. Seznam a Google zcela bez problémů fungují. Víme u kterých adres byl problém, uživatele tedy budeme kontaktovat po vyřešení problému (info 8.9.2023).