Mapa prodejců medu spuštěna

30. 4. 2019

Vážení přátelé, v době, kdy čtete tento článek, je již spuštěn zkušební provoz mapy prodejců medu – členů ČSV. Účelem této mapy je, abychom členům ČSV usnadnili prodej medu ze dvora a aby si konzumenti medu mohli poblíž najít 'svého' včelaře. Spotřebitel na mapě uvidí polohu prodejního místa a když klikne na jeho značku, tak se objeví jméno včelaře, případně další údaje, které si prodejce přeje zveřejnit pomocí toho, co si nastaví ve svém účtu. Může to být telefon, e-mail, adresa, fotografie a druhy a ceny medů, které včelař nabízí.

Všichni, kdo v roce 2017 zatrhli na formuláři 'žádost o dotaci 1.D', že chtějí být na mapě prodejců medu, obdrželi, nebo nejpozději do konce dubna letošního roku obdrží přihlašovací údaje do systému.

!!! Na mapě prodejců budete zobrazeni až poté, co se přihlásíte a povolíte zobrazení na mapě !!!

Ze začátku tedy bude mapa prázdná, ale věříme, že se díky vaší reakci rychle zaplní.

Jak to udělat?

Na webové stránce ČSV (www.vcelarstvi.cz) vpravo nahoře se přihlaste pomocí již přiděleného jména a hesla. Po úspěšném přihlášení se otevře nabídka „Mapa prodejců medu – nastavení“. Zde si zvolíte „Zobrazit na mapě prodejců“ a dále pak i položky, které chcete zobrazit – adresu, e-mail, telefon. Můžete vložit i fotografii a druhy medu, které nabízíte, včetně ceny.

Jestliže jste přihlašovací údaje neobdrželi, tak si je můžete sami vytvořit. Na stránkách ČSV vpravo nahoře opět zvolte Přihlášení a následně pod přihlašovacím oknem klikněte na 'Nemáte účet? Zaregistrujte se'.

Po zadání některých údajů, které budou prověřeny přes CIS, obdržíte přihlašovací jméno a heslo na e-mail.

Budeme rádi, když vám mapa pomůže s prodejem medu. Berte ji jako „první vlaštovku“ s tím, že bychom ji chtěli do budoucna dále vylepšovat.

Ing. František Krejčí, předseda IT komise