Letní škola mladých včelařů

17. 4. 2024

MÁTE ZÁJEM O ZAJÍMAVÝ LETNÍ TÁBOR?

Letní škola mladých včelařů je sedmi denní tábor pro již včelařící děti nebo pro ty, které zajímá život včely a co nám lidem přináší.

Cílem letní školy je práce se včelstvem, zpracování včelích produktů, spoustu činností si budou děti moci samy vyzkoušet. Vedeny budou zkušenými vedoucími. Této činnosti budeme věnovat několik dopoledních programů. Děti budou rozděleny do skupinek podle včelařských zkušeností a věku.

Samozřejmě o prázdninách si chcete užít spoustu legrace, proto máme pro Vás připravené množství her, výletů po okolí a sportovních aktivit. V areálu včelařského učiliště využijeme kvalitního zázemí odpočinkového centra a prostorného hřiště. Program bude opravdu pestrý včetně ukázky práce naší policie a hasičů, budeme poznávat přírodu. Večerním posezením u táboráku snad uděláme radost každému.

 

Více na:  Mládež | SOUV-VVC, o.p.s. (souvnasavrky.cz)

 

Termíny: 7. 7. – 13. 7., 14. 7. – 20. 7., 18. 8. – 24. 8. 2024

Nástup: neděle 14:00 – 16:00 hod.!!!

Odjezd: sobota 9:00 – 10:00 hod.!!!

Doprava je individuální!

Cena pobytu: sedmidenní pobyt 3 500 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, stravování)

Platbu proveďte v termínu od 1. 4. -28. 5. 2024

Číslo bankovního účtu:  78-8117600217/0100

Do zprávy pro příjemce prosím napište jméno dítěte!!

Informace k pobytu: k pobytu na Letní škole se mohou hlásit děti od 7 – 16 let (včetně) kapacita tábora je 30 dětí, ubytování je hotelového typu v internátním zařízení SOUV-VVC, strava v naší školní jídelně. Je zajištěn celodenní pitný režim a 5x denně jídlo (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). V areálu je k dispozici kvalitní odpočinkové centrum včetně hřiště. Dozor budou vykonávat zkušení vedoucí a praktikanti. Zdravotnická péče bude zajištěna po celou dobu pobytu zdravotnicí.

S sebou: trička, mikiny, sportovní oblečení, kalhoty, kraťasy, plavky, ochranné včelařské oblečení (kdo již včelaří), pro ty, kdo nevčelaří dlouhé kalhoty a mikinu (pokud bude potřeba, včelařské vybavení zapůjčíme), pevnou obuv, holínky, sandále, přezůvky, pyžamo, dostatek spodního prádla, hygienické potřeby, brýle proti slunci, opalovací krém, pokrývku hlavy, pláštěnka, repelent, ručník k vodě, neplavci křidélka k vodě, lahev na pití, batůžek na výlety, psací potřeby, sešit na poznámky, kdo chce, může si přibalit  poštovní známky a dopisní papíry, drobné kapesné apod.

Není doporučeno s sebou brát větší obnos peněz, mobilní telefony, notebooky, tablety a další techniku či dražší předměty. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci organizátoři tábora neručí.

 

Adresa pobytu: SOUV-VVC, o.p.s., Slatiňanská 135, 538 25 NASAVRKY

 

PŘIHLÁŠKA NA LETNÍ ŠKOLU MLADÝCH VČELAŘŮ JE ZÁVAZNÁ!!!!

Prosím rezervujte se přes náš nový rezervační systém, kde po vyplnění základních údajů Vám bude zaslána přihláška a další formuláře k LŠMV.

Registraci proveďte nejpozději do 20. 5. 2024.                                                                    Uhrazení LŠMV  nejpozději do 28. 5. 2024.

 

S případnými dotazy se obracejte na :

Blanka Remešová – vedoucí tábora

e-mail: remesova@souvnasavrky.cz